Ażurowe zadaszenie tarasu, otwóz dom na ogród.

Zadaszenia tarasowe

Zadaszenie na taras

Właściciele tej nieruchomości marzyli o dodatkowym miejscu na spotkania przy grillu, które stały się u nich obowiązkowym punktem niemal każdego, letniego weekendu. Ich zadaszenie na taras drewniane miało być elegancką przestrzenią, która sprawi, że posiłki z rodziną i przyjaciółmi nabiorą wyjątkowego charakteru.

Ażurowe zadaszenie tarasu spełniło wszystkie te oczekiwania.

Szkielet konstrukcji powstał z drewna w ciemnym odcieniu mlecznej czekolady. Barwa pasuje do stolarki okiennej. Jest jednocześnie wyrazista i elegancka.

Zadaszenie na taras uzupełniliśmy trzema przesuwnymi panelami drewnianymi z poziomymi żaluzjami. Dzięki temu ażurowe zadaszenie tarasu zwiększyło funkcjonalność. Drewniane elementy, przesuwane na prowadnicach, można ustawić względem położenia słońca, zapewniając cień tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Zadaszenie na taras z drewna wykończyliśmy dachem z mlecznego szkła hartowanego. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań. Chroni przed promieniami słońca w południe, zwiększając komfort odpoczynku w upalne dni. Zapewnia schronienie przed deszczem – nie tylko właścicielom, ale także meblom. Zadaszenie na taras ze szkłem jest też wizualnie lekkie. Jest to istotne przy dużych powierzchniach zabudowy, a taki właśnie jest ten projekt.

W przestronnej przestrzeni, jaką stworzyło to zadaszenie na taras, znalazło się miejsce na wielofunkcyjnego grilla. Dzięki temu urządzenie jest chronione przed deszczem. Bliska lokalizacja do strefy jadalnianej pozwala właścicielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach rodziny i przyjaciół. Ażurowe zadaszenie tarasu stało się idealnym miejscem na wspólne posiłki zarówno w słoneczne, jak i w bardziej pochmurne dni.