Zadaszenie tarasu nowoczesne | Projekt i zdjęcia

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu nowoczesne

To nowoczesne zadaszenie tarasowe przy domu charakteryzuje absolutny minimalizm. Kompilacja drewna i szkła stworzyła eklektyczną zabudowę, która doskonale wpisuje się w aranżację domu i naturalne otoczenie działki położonej w samym środku lasu.

Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, ich priorytety i wyzwania, które stawiała przed nami lokalizacja, stworzyliśmy przestronne, wygodne zadaszenie tarasu nowoczesne. Indywidualny projekt pozwolił na dopasowanie wszystkich elementów i stworzenie zabudowy spełniającej oczekiwania właścicieli.

Szkielet konstrukcji powstał z jasnych belek drewnianych idealnych na eklektyczne zadaszenie tarasu nowoczesne. Złoty dąb  pasuje do stolarki okiennej oraz do desek elewacyjnych ułożonych w centralnej części ściany domu.

Minimalistyczną konstrukcję wypełniliśmy szkłem hartowanym. Na dachu natomiast zastosowaliśmy mleczną opcję, która chroni przed południowym słońcem, zwiększając komfort odpoczynku w upalne dni.

Po bokach zastosowaliśmy transparentne panele. Elementy umieszczone na prowadnicach łatwo się przesuwają. Wnętrze można więc otworzyć w cieplejsze, słoneczne dni, a zamknąć przy niesprzyjającej aurze. Zadaszenie tarasu nowoczesne ze szkłem chroni przed deszczem, wiatrem, śniegiem i delikatnym mrozem. W chłodniejsze dni wnętrze można ogrzać piecykiem elektrycznym. Dzięki temu takie nowoczesne zadaszenie tarasowe przy domu może być użytkowane przez większą część roku. Poprawia to znacznie funkcjonalność przestrzeni.

Przezroczyste panele nie zniekształcają uroczego obrazu nieokiełznanej natury. Nawet zamknięte wpuszczają do wnętrza promienie słońca, co ogrzewa je w chłodniejsze, zimowe dni.

Nowoczesne zadaszenie tarasowe z drewna i szkła jest doskonałym przedłużeniem salonu. Pozwala delektować się otoczeniem, zanurzyć w zapachu świerków zmieszanym z aromatem porannej kawy.