Zadaszenie Tarasu

Zadaszenie tarasu nowoczesne

To nowoczesne zadaszenie tarasowe przy domu charakteryzuje absolutny minimalizm. Kompilacja drewna i szkła stworzyła perfekcyjną zabudowę, która doskonale wpisuje się w aranżację domu i naturalne otoczenie działki położonej w samym środku lasu.

Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, ich priorytety i wyzwania, które stawiała przed nami lokalizacja, stworzyliśmy przestronne, wygodne zadaszenie tarasu nowoczesne. Indywidualny projekt pozwolił na dopasowanie wszystkich elementów i stworzenie zabudowy spełniającej oczekiwania właścicieli.

Szkielet konstrukcji powstał z jasnych belek drewnianych idealnych na zadaszenie tarasu nowoczesne. Złoty dąb  pasuje do stolarki okiennej oraz do desek elewacyjnych ułożonych w centralnej części ściany domu. Zadaszenie tarasu ma również w podłogę z modrzewia syberyjskiego malowanego olejem w naturalnym kolorze.

Minimalistyczną konstrukcję wypełniliśmy szkłem hartowanym bezpiecznym. Na dachu natomiast zastosowaliśmy mleczną opcję, która chroni przed południowym słońcem, zwiększając komfort odpoczynku w upalne dni. To połączenie w tarasach wykonywanych dla wymagających inwestorów jest najczęściej wybieraną opcją.

Zadaszenie tarasu nowoczesne – jak zabudowaliśmy ściany.

Po bokach zastosowaliśmy transparentne panele. Elementy umieszczone na prowadnicach łatwo się przesuwają. Wnętrze można więc otworzyć w cieplejsze, słoneczne dni, a zamknąć przy niesprzyjającej aurze. Zadaszenie tarasu nowoczesne ze szkłem chroni przed deszczem, wiatrem, śniegiem i delikatnym mrozem. W chłodniejsze dni wnętrze można ogrzać piecykiem elektrycznym. Dzięki temu takie nowoczesne zadaszenie tarasowe przy domu może być użytkowane przez większą część roku. Poprawia to znacznie funkcjonalność przestrzeni.

Przezroczyste panele nie zniekształcają uroczego obrazu nieokiełznanej natury. Nawet zamknięte wpuszczają do wnętrza promienie słońca, co ogrzewa je w chłodniejsze, zimowe dni.

Nowoczesne zadaszenie tarasowe z drewna i szkła jest doskonałym przedłużeniem salonu. Pozwala delektować się otoczeniem, zanurzyć w zapachu świerków zmieszanym z aromatem porannej kawy. Całość projektu, wkomponowana została w wizerunek domu posiadającego duży ogród. Jak widać na zdjęciach, w zimowej scenerii odznacza się on od otoczenia. Taki był zamysł projektu, aby inwestorzy mogli korzystać z tarasu nawet zimową porą. Kolor złotego dębu nadaje konstrukcji na tle śniegu ciepłego wizerunku. Powstała przestrzeń w której staną meble tarasowe z technorattanu oraz zawieszona będzie huśtawka. To doskonale skomponowana przestrzeń wypoczynkowa na każdą porę roku.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ogród jest taki duży, dlatego posiadamy również projekty dedykowane do małych ogrodów. Realizacja zlecenia Zadaszenie w małym ogrodzie była dla nas równie dużą frajdą co to duże zadaszenie.