Certyfikaty na drewno, szkło, dokumenty gwarancyjne

Dokumenty i certyfikaty

Sprawdź certyfikaty materiałów, z których korzystamy

Od samego początku działalności naszej firmy postanowiliśmy, że najważniejsza dla nas będzie jakość produktu. Dlatego w tej płaszczyźnie działalności nie idziemy na żaden kompromis.W rezultacie każdy materiał z jakiego wykonywane są nasze konstrukcje, przechodzi staranną kontrolę.  Dlatego nie współpracujemy z dostawcami, którzy nie mogą zagwarantować nam dostaw materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty.


Przewodzi nam maksyma – Chcesz być najlepszy? Współpracuj z najlepszymi.


Przed wprowadzeniem produktu finalnego do sprzedaży prowadzimy  testy wytrzymałościowe.

Wkręty do drewna są wkręcane w beton, cegłę, twarde drewno bez nawiercania. Dzięki temu sprawdzamy czy zrywają się, zginają a może robią się tępe.

Dostarczane szkło sprawdzane jest pod kątem posiadanych wad, czy krawędzie są odpowiednio wyszlifowane, czy nie mają żadnych rys i odprysków. W rezultacie dostarczone szyby są gładkie i bezpieczne.

Próbki drewna układane są na zewnątrz pod gołym niebem, z dostępem do ekstremalnych warunków pogodowych. Leżą w błocie i przymarzają do gruntu zimą. W ten sposób obserwujemy, czy spoiny się rozklejają a drewno się rozwarstwia lub pęka. Obok nich leżą te zaimpregnowane oraz pomalowane, testujemy w ten sposób wytrzymałość powłoki lakierniczej. Bez wątpienia jesteśmy pewni jego wytrzymałości.

Wykonane połączenia między belkami są obciążane, robimy dźwignie, szarpiemy i uderzamy, a nawet zdarzyło nami się najeżdżać na nie samochodem. Bezsprzecznie wybieramy te które wytrzymują najwięcej

Wykonaliśmy spoiny uszczelniające na naszej hali produkcyjnej tym samym preparatem który używamy w konstrukcjach. W związku z tym znamy jej wytrzymałość.

Wklejamy konsole w beton na kotwę chemiczną i próbujemy je wyrwać na różny sposób. Testujemy wytrzymałość w ekstremalnych warunkach, w takich jakie nigdy nie nastąpią na złożonych konstrukcjach.

Testy te wraz z certyfikatami zamieszczonymi poniżej, to gwarancja wysokiej wytrzymałości konstrukcji na zmienne warunki atmosferyczne, obciążenia stałe i dynamiczne oraz naturę.

Wyszliśmy z założenia, że budowane przez nas konstrukcje mają być ozdobą domu przez wiele lat. Dlatego nie możemy iść na kompromis i szukając oszczędności obniżać jakości. Pracujemy na terenie całego kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.  Przez to właśnie robimy wszystko aby proces obsługi gwarancyjnej był u nas jak najrzadziej spotykany.

Na dziś, możemy pochwalić się 98% poziomem skuteczności tej zasady. Jedynie 2% konstrukcji wymaga naszej reakcji po zbudowaniu. To doskonały wynik.

Dzięki tym testom spośród wielu firm wybraliśmy te, których jakość produktu była najbardziej odpowiednia do naszych konstrukcji.

Poniżej informacje o naszych dostawcach oraz certyfikaty.

Sihga – Dostarcza do naszej firmy wkręty GoFIX oraz system niewidocznego montażu HobaFIX, IdeFIX oraz stopy regulowane Herakulix 


Wurth – 
Dostarcza do naszej firmy wkręty Assy oraz stal montażową, kleje i uszczelniacze. Krążki ścierne ICE od gr. 80 do gr 320, tarcze kurundowe, tarcze do cięcia stali oraz szpachlówkę Vacum 30 i membranę EPDM . Wurth odpowiada również za bezpieczeństwo naszych pracowników dostarczając nam osprzęt odzież i obuwie BHP

Abies Polska- Nasz dostawca drewna klejonego BSH GL24H SI, trójwarstwowych płyt drewnianych oraz certyfikowanego drewna S4S. Każdy element konstrukcji wykonywany jest przy użyciu drewna wykonanego według norm ISO oraz posiada oznaczenie CE

Tikurilla – dostarcza do naszej firmy kompletny system zabezpieczania drewna Valllti, czyli impregnaty gruntujące oraz lakierobejce i farby kryjące.

AGC Glass Polska  – Dostarcza do naszej firmy szkło przetworzone hartowane ESG, oraz hartowane i laminowane ESG/VSG