Zadaszenie narożnego tarasu | pergole narożne | projekty
Zadaszenie tarasu narożnego

Nowoczesna pergola narożna

Zadaszenie narożnego tarasu

Zyskaj ekskluzywną przestrzeń wypoczynkową na świeżym powietrzu!

Nowoczesna pergola tarasowa mocowana do struktury budynku jest przedłużeniem domowego salonu.

Ekrany ze szkła hartowanego stałe i przesuwne pozwalają na jej całkowite zamknięcie oraz relaks w pięknym otoczeniu niemal o każdej porze roku. Przeszklenie dopasowane do warunków nieruchomości zwiększa komfort użytkowania. Wykorzystanie mlecznego szkła hartowanego jako zadaszenia tworzy przyjemny półcień, a satynowego lub brązowego w zabudowie bocznej zapobiega nagrzewaniu się tarasu znajdującego się od strony południowej. Od strony północnej i wschodniej wykorzystujemy przezroczyste szkło hartowane, które pozwala promieniom słońca przedostawać się do środka.

Narożne zadaszenie tarasu

Taras narożny od zwykłego różni się tym, że rozciąga się wzdłuż nie jednej, a dwóch sąsiadujących ze sobą ścian. Taka konstrukcja stwarza cały ogrom możliwości, bo pozwala jeszcze lepiej doświetlić wnętrze naturalnym światłem słonecznym i podziwiać widoki za oknem. W zależności od tego, jakie warunki pogodowe panują na danym terenie, możemy zastosować kilka ciekawych rozwiązań poprawiających komfort użytkowania przydomowej przestrzeni zewnętrznej. Sprawdź, jakie narożne zadaszenia tarasów mieliśmy przyjemność zrealizować do tej pory!

Pergola zabudowa tarasu
Pergola na taras z kompozytu
Nowoczesna stodoła i pergola zadaszona
Pergola na duży taras
Narożny taras z pergolami
Nowoczesna osłona tarasowa pergola
Pergola żaluzjowa
Nowoczesna pergola tarasowa
Drewniana pergola z lamelami
Zadaszenie narożne XI
Zadaszenie pergoli tarasowej
Tarasowa pergola ze szkłem
Taras z pergolą
Pergola drewniana
Pergola nowoczesna z lamelami
Pergola z dachem
Pergole tarasowe
Pergola tarasowa rozsuwana
Nowoczesna pergola zadaszona
Nowoczesne pergole
Nowoczesne pergole ogrodowe
Nowoczesna pergola z żaluzjami
Pergola z drewnianym dachem
Pergola ogrodowa z dachem
Nowoczesna pergola z częściowym zadaszeniem
Pergola na taras rozsuwana
Narożna pergola nowoczesna
Narożna zabudowa pergolą drewnianą

Pergole narożne

Możliwości zabudowy narożnego tarasu są właściwie nieograniczone, bo wykonujemy zarówno otwarte, zamknięte, jak i częściowo otwarte konstrukcje z zadaszeniem albo bez. Rozwiązaniem cieszącym się stale rosnącą popularnością jest połączenie drewna ze szkłem, co nie tylko stwarza przyjemny, komfortowy mikroklimat, ale też pięknie prezentuje się z zewnątrz. Pełne zabudowanie całego lub tylko części dachu pergoli to świetny sposób na ochronę przed słońcem oraz opadami atmosferycznymi. Dzięki użyciu do tego na przykład mlecznego szkła możemy ochronić wnętrze przed nadmiernym przegrzewaniem w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne. Przyjemny półcień szczególnie sprawdzi się w upalne, letnie dni w przypadku tarasów wychodzących na kierunek południowy. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszej firmy!

Zadaszenie narożne na przydomowy taras

Konstrukcja narożnej pergoli z zadaszeniem może obejmować różnego rodzaju materiały, w tym na przykład obrotowe lamele drewniane czy szklane ekrany boczne (zarówno przesuwne, jak i stałe). Dbamy jednak o to, by najbardziej widoczna z zewnątrz część, czyli drewniany szkielet, był estetycznie dopasowany do kolorystyki oraz stylu, w jakim utrzymany jest budynek. W realizacjach, jakie mieliśmy przyjemność stworzyć dla naszych Klientów, znaleźć można na przykład jasne drewno, ciepłe tonacje, złociste odcienie dębu, kolor orzecha, jak również kolory z palety RAL. Skontaktuj się z nami, by poznać propozycje idealnego zadaszenia narożnego na Twój taras!