Dane kontaktowe

Adriana Malinowska Zadaszenia Tarasowe

Cudzynowice 171

28-500 Kazimierza Wielka

NIP: 886 266 08 56
Regon: 385 289 634

Proces tworzenia Twojej strefy relaksu najlepiej rozpocząć od odwiedzenia naszej Strefy Portfolio

 • Wyślij zdjęcie budynku od strony miejsca montażu, wraz z oczekiwanymi wymiarami oraz opisem dotyczącym oczekiwań zabudowy ścian. Możesz wysłać zdjęcia różnych naszych konstrukcji i wskazać które elementy mają być w Twoim projekcie. To pierwszy Kontakt Zadaszenia Tarasowe
 • W wiadomości zwrotnej otrzymasz ofertę wraz z opisem technologii produkcji oraz zastosowanych materiałów. Rzetelnie opisujemy rodzaje materiałów, sposób obróbek i systemy montażowe. Tu nie ma niewiadomych.
 • Po zaakceptowaniu oferty umawiamy wizytę naszego specjalisty. Podczas wizyty pobieramy wymiary z natury oraz ustalamy wszelkie detale wykonawcze. To właśnie w tym momencie tworzymy pierwszą wizję konstrukcji.
 • Na podstawie ustaleń i pomiarów stworzony zostanie projekt i wizualizacja projektu. Wizualizację wysyłamy do wglądu. W przypadku chęci wprowadzenia zmian wystarczy, ze napiszesz co zmienić. Pamiętaj, konstrukcję dopasowujemy do Twoich oczekiwań.
 • Gdy wizualizacja zostaje zaakceptowana, projekt zostaje przekazany na produkcję. Teraz pozostaje poczekać na nasz zespół montażystów.

To cała procedura w której nawiązany zostanie kontakt zadaszenia tarasowe

Wyślij nam wiadomość!

  Wybrany plik: nie wybrano pliku

  Ważna informacja dotycząca współpracy i kontaktu z naszą firmą.

  Podpisanie umowy realizacyjnej następuje w chwili ustalenia ostatecznego wyglądu konstrukcji i akceptacji wizualizacji.

  Tworząc projekty opieramy się w większości na opracowanych przez nas systemach montażowych oraz ustalonym designie. Wiele wzorów naszych szkieletów konstrukcyjnych zostało zgłoszone do ochrony prawnej przez Urząd Patentowy RP. System montażu dachu CRX, został opracowany u nas w firmie i również został zgłoszony do Urzędu Patentowego RP. Dzięki temu masz pewność, że jest to konstrukcja najwyższej klasy i jakości oraz z wyglądem jakiego nie ma na rynku krajowym.

  Wartość umowy zmieni się tylko w przypadku zwiększenia lub zmniejszenia zakresu prac jakie mamy wykonać. Co oznacza, że od razu, na pierwszym etapie współpracy otrzymujesz od nas rzetelną ofertę, bez sztucznego zaniżania ceny. Nie obawiaj się nie będziemy doliczać dziwnych kwot w ramach „tego nie wzięliśmy pod uwagę”.

  Wizyta oraz obsługa projektowa jest bezpłatna w ramach realizacji projektu. Dlatego nie pobieramy żadnych opłat przed podpisaniem umowy.

  Opłata za wizytę oraz projekt zostanie naliczona jedynie w przypadku gdy wycofasz się z realizacji zlecenia. Szanujemy czas swój i osób oczekujących na obsługę projektową. Wierzymy, że każdy akceptujący ofertę jest świadomy ponoszonych przez nas kosztów na poczet realizacji zlecenia i nie musimy tłumaczyć, że czas, paliwo i praca ludzka kosztuje. Koszt ten jest ustalany na podstawie faktur, ilości przekazanych wizualizacji oraz czasu spędzonego przy ich tworzeniu. Ponadto w przypadku wycofania z realizacji nie wyrażamy zgody na przekazanie otrzymanego projektu firmie trzeciej i realizacji konstrukcji na jego bazie. Prosimy o nie naruszanie praw autorskich.