Zadaszenie tarasu zdjęcia, altany ogrodowe i nowoczesne altanki,

Tutaj znajdziesz inspiracje do stworzenia własnej strefy relaksu.

 

Nowoczesna pergola?

Pergola tarasowa drewniana? Pewnie! Konstrukcje szkieletowe, typu pergola drewniana, z otwartym dachem wykonane w systemie ukrytego montażu SIHGA, lub czopy z jaskółczym ogonem. W różnym stopniu chroniące od słońca. Będzie doskonałym zwieńczeniem tarasu. Dopełni wizualnie bryłę domu. Doda budynkowi świeżości. Do szkieletu konstrukcji można założyć zadaszenie z materiału czy zainstalować oświetlenie LED na tarasie. Chcesz wygodnego miejsca na wypoczynek w pogodne dni? Dla Ciebie będzie właśnie nowoczesna pergola drewniana, estetyczna konstrukcja bez zadaszenia, idealna pod hamak lub komplet wypoczynkowy. Taras pergola drewniana i Ty w fotelu z książką oraz kubkiem aromatycznej herbaty. Piękna wizja i możliwa do zrealizowania. Zadaszenie drewniane tak jak altany pergole, wszystko to znajdziesz w naszej strefie portfolio. Ponad 200 pozycji ze zdjęciami znajduje się w poniższych kategoriach. Taras narożny, pergola zadaszenie, nowoczesny taras, to zadania jakimi się zajmujemy w szczególności. Zadaszenie tarasu drewniane nowoczesne w formie pergoli? Czemu nie! W końcu nowoczesne tarasy są naszą specjalizacją.

 

Zadaszenie tarasu?

Jasne! To nasza specjalizacja, przecież budujemy marzenia. Taras przy domu zadaszony to utworzenie strefy relaksu dla Ciebie i Twoich bliskich. Niech będzie to dla nas wyzwaniem, które podejmiemy z przyjemnością. Gdy chcesz zapewnić im ochronę przed warunkami atmosferycznymi zadaszenie na tarasie to najlepsze rozwiązanie. Szkło na dachu i nasz styl i już wiesz, że to nowoczesne zadaszenie tarasowe. Zadaszenie do ogrodu służy temu aby ochronić Cię od wiatru czy deszczu Twoje drewniane zadaszenie na taras będzie wyposażone w przesuwne ekrany szklane lub stałe szklenie w ścianach. Słońce doskwiera przez cały dzień? No to zainstalujemy pionowe lamele na taras z drewna w wersji stałej lub obrotowej, a może klasyczne ekrany drewniane? Wszystko zależy od Ciebie. Narożna zabudowa to konstrukcja przytwierdzona do dwóch ścian domu. Niesamowicie powiększa przestrzeń wypoczynkową, tworząc z wewnętrznym salonem spójną całość. Niewielka lub rozłożysta spełni oczekiwania każdego. Taras drewniany zadaszony to kwintesencja funkcjonalności ogrodu. Zbudujmy zadaszenie tarasu rozsuwane i stwórzmy tym samym zabudowę całoroczną. Obejrzyj nasze realizacje w każdym poniższym dziale i stwórz z nami własny nowoczesny taras. Oferowana przez nas jakość Premium oznacza że zadaszenie tarasu nowoczesne będzie twoją oazą przez wiele lat. Wspólnie z Tobą tworzymy zadaszenia tarasu nowoczesne, zadaszenia tarasu drewniane oraz szklane, bo dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie.

 

Nowoczesna altana?

Oczywiście! Wykonamy z chęcią. Altanka z drewna w ogrodzie będzie miejscem w którym spotkanie z przyjaciółmi będzie miało nowy wymiar. Altana zadaszona zostanie szkłem lub wykonamy dach drewniany z hydroizolacją. W ogrodzie możliwości są nieograniczone. Altany nowoczesne, podobnie jak pergola czy zadaszenia tarasowe, mogą mieć szkło kolorowe i drewno instalowane w ścianach. Altany drewniane nowoczesne to doskonała alternatywa dla pergoli ogrodowej lub namiotu. Nowoczesna altana ogrodowa to propozycja dla tych, którzy stawiają na pragmatyzm i wielofunkcyjność. Wolnostojąca konstrukcja optymalnie wykorzystuje przestrzeń ogrodu, tworząc przyjemną strefę niezależną od głównego budynku. Altanki drewniane nowoczesne stanowią dopełnienie kompozycji wypoczynkowej ogrodu. Altana z płaskim dachem to unikalny i ponadczasowy design . Altanki i altany ogrodowe nowoczesne zdobywają coraz szersze uznanie u wymagających inwestorów. Zajrzyj do odpowiedniego działu poniżej i sprawdź zrealizowane nowoczesne altany ogrodowe projekty. Zainspiruj się i zobacz jak może wyglądać Twoja altana tarasowa.

 

Zainspiruj się naszymi projektami.

Stosujemy ekrany boczne, aby przystosować zabudowę do warunków atmosferycznych. Od strony południowej będziemy namawiać Cię na lamele drewniane, które stworzą przyjemny półcień, zapewniając jednocześnie cyrkulację powietrza. Natomiast od strony północnej zastosujemy przezroczyste szkło hartowane, które absorbuje promienie słoneczne i nagrzewa taras nawet w zimowe dni.

Montujemy ekrany stałe i przesuwne, dzięki czemu możesz otwierać przestrzeń w pogodne dni, a zamykać w deszczowe. I cieszysz się relaksem z pięknymi widokami przez cały rok.

W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane, shuttersy, oraz materiałowe screeny opuszczane.

Zadaszenia tarasu drewniane, możemy wykonać również z zabudową ścian szkłem.

Narożna zabudowa to konstrukcja przytwierdzona do dwóch ścian domu. Niesamowicie powiększa przestrzeń wypoczynkową, tworząc z wewnętrznym salonem spójną całość. Niewielka lub rozłożysta spełni oczekiwania każdego.

Nowoczesna altana to propozycja dla tych, którzy stawiają na pragmatyzm i wielofunkcyjność. Wolnostojąca konstrukcja optymalnie wykorzystuje przestrzeń ogrodu, tworząc przyjemną strefę niezależną od głównego budynku.

Niezależnie od Twojego wyboru, stworzymy coś specjalnie dla Ciebie. Wśród 521 zrealizowanych projektów nie mamy dwóch takich samych.

Nie będziemy Cię więcej przekonywać.

Zobacz sam.