Strefa portfolio zadaszenie tarasu, narożne, nowoczesna altana

Tutaj znajdziesz inspiracje do stworzenia własnej strefy relaksu.

Nowoczesna pergola?

Pewnie! Konstrukcje szkieletowe z otwartym dachem wykonane w systemie ukrytego montażu SIHGA, lub czopy z jaskółczym ogonem. W różnym stopniu chroniące od słońca. Będzie doskonałym zwieńczeniem tarasu. Dopełni wizualnie bryłę domu. Doda budynkowi świeżości. Do szkieletu konstrukcji można założyć zadaszenie z materiału czy zainstalować oświetlenie LED na tarasie. Chcesz wygodnego miejsca na wypoczynek w pogodne dni? Dla Ciebie będzie właśnie nowoczesna pergola drewniana, estetyczna konstrukcja bez zadaszenia, idealna pod hamak lub komplet wypoczynkowy.

 

Zadaszenie tarasu?

Jasne! To nasza specjalizacja, przecież budujemy marzenia. Stworzenie zadaszonej strefy relaksu dla Ciebie i Twoich bliskich będzie dla nas wyzwaniem, które podejmiemy z przyjemnością. Gdy chcesz zapewnić im ochronę przed warunkami atmosferycznymi to jest to najlepsze rozwiązanie. Szkło na dachu i nasz styl i już wiesz, że to nowoczesne zadaszenie tarasowe. Żeby ochronić Cię od wiatru czy deszczu Twoje drewniane zadaszenie na taras będzie wyposażone w przesuwne ekrany szklane lub stałe szklenie w ścianach. Słońce doskwiera przez cały dzień? No to zainstalujemy pionowe lamele z drewna w wersji stałej lub obrotowej, a może klasyczne ekrany drewniane? Wszystko zależy od Ciebie. Narożna zabudowa to konstrukcja przytwierdzona do dwóch ścian domu. Niesamowicie powiększa przestrzeń wypoczynkową, tworząc z wewnętrznym salonem spójną całość. Niewielka lub rozłożysta spełni oczekiwania każdego.

 

Nowoczesna altana?

Oczywiście! Wykonamy z chęcią. Altanka z drewna w ogrodzie będzie miejscem w którym spotkanie z przyjaciółmi będzie miało nowy wymiar. Altana zadaszona zostanie szkłem lub wykonamy dach drewniany z hydroizolacją. W ogrodzie możliwości są nieograniczone. Altany nowoczesne, podobnie jak pergola czy zadaszenia tarasowe, mogą mieć szkło kolorowe i drewno instalowane w ścianach. Jest to doskonała alternatywa dla pergoli ogrodowej lub namiotu. Nowoczesna altana to propozycja dla tych, którzy stawiają na pragmatyzm i wielofunkcyjność. Wolnostojąca konstrukcja optymalnie wykorzystuje przestrzeń ogrodu, tworząc przyjemną strefę niezależną od głównego budynku.

 

Zainspiruj się naszymi projektami.

Stosujemy ekrany boczne, aby przystosować zabudowę do warunków atmosferycznych. Od strony południowej będziemy namawiać Cię na lamele drewniane, które stworzą przyjemny półcień, zapewniając jednocześnie cyrkulację powietrza. Natomiast od strony północnej zastosujemy przezroczyste szkło hartowane, które absorbuje promienie słoneczne i nagrzewa taras nawet w zimowe dni.

Montujemy ekrany stałe i przesuwne, dzięki czemu możesz otwierać przestrzeń w pogodne dni, a zamykać w deszczowe. I cieszysz się relaksem z pięknymi widokami przez cały rok.

Narożna zabudowa to konstrukcja przytwierdzona do dwóch ścian domu. Niesamowicie powiększa przestrzeń wypoczynkową, tworząc z wewnętrznym salonem spójną całość. Niewielka lub rozłożysta spełni oczekiwania każdego.

Nowoczesna altana to propozycja dla tych, którzy stawiają na pragmatyzm i wielofunkcyjność. Wolnostojąca konstrukcja optymalnie wykorzystuje przestrzeń ogrodu, tworząc przyjemną strefę niezależną od głównego budynku.

Niezależnie od Twojego wyboru, stworzymy coś specjalnie dla Ciebie. Wśród 367 projektów nie mamy dwóch takich samych.

Nie będziemy Cię więcej przekonywać.

Zobacz sam.