Zadaszenie Tarasu

Taras zadaszony przy domu

Taras w zabudowie szeregowej jest ciekawym elementem, który pozwala na wyróżnienie działki. Może pełnić także funkcję bardziej praktyczną, osłaniając użytkowników przed wzrokiem postronnych osób. Właściciele tej nieruchomości zdecydowali się na minimalistyczną, praktyczną, ale też niezwykle elegancką opcję.

Przydomowy taras zadaszony wykonaliśmy z drewnianych, solidnych belek w brązowo-pomarańczowym odcieniu. Pasuje on do desek elewacyjnych zdobiących wyższą kondygnację budynku. Dwa boki konstrukcji pozostają całkowicie otwarte. Trzecią ścianę w części środkowej uzupełniliśmy drewnianymi lamelami o tej samej barwie. Ruchome elementy są świetnym uzupełnieniem tego typu konstrukcji. Zabudowy tarasów zadaszonych zyskują wówczas większą funkcjonalność. Ruchome lamele można zamknąć, by zapewnić sobie większą prywatność i izolację od sąsiedniej działki i jej właścicieli. Chronią też częściowo przed intensywnym słońcem, które na tej nieruchomości operuje od strony zachodniej.

Od góry taras przy domu zadaszony pokryliśmy transparentnym szkłem hartowanym. Jest osłoną przed lekkim deszczem. Dzięki niemu konstrukcja sprawia wrażenie wizualnie lekkiej oraz spójnej z domem. Transparentne szkło występuje także w balustradzie balkonu na wyższej kondygnacji, co ujednolica całość aranżacji.

Taras zadaszony przy domu – dopasowanie kolorystyczne.

Niezabudowane boki były celowym zabiegiem zastosowanym w tym tarasie przy domu zadaszonym. Podkarpacie zapewnia widoki, które zapierają dech w piersi, nic dziwnego, że właściciele nie chcieli ich zasłaniać.

Taras przy domu zadaszonym w Rzeszowie stworzył właścicielom tej uroczej nieruchomości eleganckie wykończenie domu. Sprawił, że zyskała ona eleganckiego, indywidualnego charakteru. Przestrzeń o większej funkcjonalności zapewnia teraz miejsce do relaksu nie tylko w słoneczne dni, ale także w czasie ciepłej, wiosennej mżawki. Niezabudowane boki były celowym zabiegiem zastosowanym w tym tarasie przy domu zadaszonym. Podkarpacie zapewnia widoki, które zapierają dech w piersi, nic dziwnego, że właściciele nie chcieli ich zasłaniać.

Taras przy domu zadaszonym w Rzeszowie stworzył właścicielom tej uroczej nieruchomości eleganckie wykończenie domu. Sprawił, że zyskała ona eleganckiego, indywidualnego charakteru. Przestrzeń o większej funkcjonalności zapewnia teraz miejsce do relaksu nie tylko w słoneczne dni, ale także w czasie ciepłej, wiosennej mżawki.

Sprawdź również projekt Taras drewniane zadaszenie. W nim pionowe lamele są naturalnego koloru a konstrukcja w odcieniach szarości..