Drewniana altana ogrodowa nowoczesna ze szkłem

Nowoczesna altana

Altana ogrodowa drewniana

Brakuje Ci pomysłu na aranżację ogrodu?

Marzy Ci się prywatna oaza spokoju, w której odzyskasz siły po trudnym dniu?

Chcesz stworzyć dla siebie miejsce na poranną medytację, albo na wieczory tylko we dwoje?

Twoje oczekiwania spełni altana ogrodowa. Nowoczesna zabudowa potrafi wyczarować cuda w ogrodzie. Powiększy przestrzeń wypoczynkową w otoczeniu, a także odseparuje ją od domu.

Altana ogrodowa drewniana wolnostojąca jest wielofunkcyjna. Może być miejscem tylko dla Ciebie. Przeistoczy się też w świetną przestrzeń zabaw dla dzieci w pochmurne dni oraz stanie się sposobem na miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi na wieczornych pogawędkach.

Altany ogrodowe z drewna są też eleganckie i stanowią ozdobę ogrodu, pięknie integrując się z jego zielenią. Odpowiednie rozwiązania dadzą też możliwość wykorzystywania zabudowy od wczesnej wiosny aż po późną jesień.

Ma je też ta altana ogrodowa drewniana. Nowoczesna konstrukcja wykonana została z belek w stonowanym, czekoladowym odcieniu. Delikatnie zaznaczone słoje i sęki oraz niemal jednolity odcień nadały elementom współczesnego wyglądu.

W rogach ścian umieszczone zostały stałe panele z poziomymi ażurami, które pełnią funkcję dekoracyjną. Przestrzenie między poziomymi elementami pozwalają na stałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu altana ogrodowa drewniana z ażurami zapewnia przyjemny klimat.

Boki uzupełniliśmy przesuwnymi ekranami wykonanymi z przezroczystego szkła hartowanego. Mają one dużą wartość estetyczną. Dodają zabudowie ponadczasowej elegancji. Wprowadzają nutę luksusu. Altana nowoczesna drewniana ze szkłem zyskuje lekkiego wyglądu.

Ekrany są też praktyczne. Umieszczone na prowadnicach pełnią funkcję drzwi. Otwarte “wpuszczają” ogród do wnętrza, zamknięte natomiast chronią przed deszczem i wiatrem. Dzięki temu altana ogrodowa drewniana może być wykorzystywana także w chłodne i pochmurne dni, stając się miejscem relaksu rodziców i zabaw dzieci.

Dach pokryty jest mlecznym szkłem hartowanym, który jest elegancki, estetyczny i praktyczny. Nie przytłacza zabudowy. Chroni przed deszczem, a także przed słońcem. Absorbuje część promieni, wprowadzając do wnętrza delikatny, przyjemny półcień. Dzięki temu altana nowoczesna drewniana ze szkłem może być także miejscem odpoczynku w godzinach południowych, gdy słońce operuje najintensywniej.

Uzupełnieniem zabudowy jest drewniana podłoga, która sprawiła, że wnętrze jest przytulne i eleganckie – wręcz idealne na popołudniowy odpoczynek z książką i ciepłą herbatą.