Tarasy i elewacje

Taras z modrzewia

Masz już dom, jednak brakuje w nim miejsca na relaks na zewnątrz? Marzysz o drewnianym tarasie, który będzie przedłużeniem Twojego salonu lub kuchni? Zadaszenia Tarasowe spełniają takie marzenia. Pomyśl, jak zwiększy się funkcjonalność Twojego domu gdy uzupełnisz go o taras z drewna. Miejsce gdzie postawisz meble, wykonasz zadaszenie i będziesz mógł cieszyć się mile spędzonym czasem.

taras z modrzewia naturalny
taras z modrzewia z domem

Ten taras z modrzewia naturalny jest tego najlepszym przykładem. Jasna barwa drewna doskonale pasuje do elewacji budynku oraz elementów wykończeniowych typu stolarka okienna oraz drzwi garażowe, a taras z modrzewia z domem tworzą spójną całość. Zwiększa to efekt wizualny i wartość estetyczną całego projektu.

taras z modrzewia

Taras z modrzewia – natura w otoczeniu natury.

Jasna barwa jest atrakcyjna i naturalna, a liczne, wyraziste sęki potęgują efekt surowości. To właśnie za te elementy klienci najbardziej cenią modrzew europejski jako uzupełnienie aranżacji domu. Deski z nich powstałe są uniwersalne. Pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Są propozycją także dla tych, którzy czują silny związek z naturą. Taras z modrzewia idealnie wpisze się bowiem w styl eklektyczny, rustykalny, wiejski, country i eko. Z łatwością będzie się adaptował do każdej kolejnej metamorfozy domu.

Modrzew europejski charakteryzuje się też niejednorodną fakturą, co skutkuje występowaniem szczelin i pęknięć na jego powierzchni, które zwiększają jego naturalny wygląd.

Deska tarasowa może stanowić wypełnienie wnętrza zadaszenia tarasu lub altany. W projekcie Altana z żaluzjami zaplanowana została również deska z modrzewia europejskiego.