Zadaszenie Tarasu Narożnego

Zadaszenie na tarasie

To zadaszenie ze szkłem na drewnianym tarasie jest fantastyczną kompilacją klasyki i nowoczesności. Jest kwintesencją elegancji, która skrywa ogromną funkcjonalność. Zabudowa dała właścicielom przestronną przestrzeń, którą mogą wykorzystywać nie tylko w cieplejsze miesiące. To miejsce — prywatna oaza spokoju — może spełniać swoją funkcję przez większą część roku. Wszystko za sprawą rozwiązań, które zastosowaliśmy, projektując ten taras termo jesion z drewnianym zadaszeniem.

Szkielet narożnej zabudowy powstał z belek w przepięknym, stonowanym kolorze orzecha. W zachodzącym słońcu konstrukcja przybiera pomarańczowy, intensywny odcień. Drewniane belki komponują się z podłogą wykonaną z nowoczesnych, wzmocnionych desek drewnianych. Termo jesion z zadaszeniem jest to doskonała opcja dla tych, którzy marzą o wytrzymałej konstrukcji tchnącej klasyczną elegancją i przytulnością. Termo jesion jest drewnem o doskonałych parametrach technicznych. Jest odporny na wilgoć. Charakteryzuje się też dużą tolerancją temperaturową, co jest elementem koniecznym w naszej szerokości geograficznej.

Zadaszenie na tarasie – Zabudowa ścian

Wszystkie boki i dach pokryte zostały panelami stałymi i ruchomymi wykonanymi z przezroczystego szkła hartowanego. Materiał jest trwały, odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ruchome elementy umieszczone są na prowadnicach. Zadaszenie ze szkłem na drewnianym tarasie można więc otworzyć, by we wnętrzu delektować się zielenią, śpiewem ptaków, delikatnym wiatrem oraz ciepłem wiosennego i letniego słońca.

Dach oraz pełna zabudowa ścian chronią przed deszczem, wiatrem oraz chłodem. Dzięki temu zwiększa się funkcjonalność, jaką ma ten taras drewniany z nowoczesnym zadaszeniem. Mazowieckie to region, który oferuje przepiękne widoki nie tylko latem. Właściciele chcieli mieć okazję podziwiania także feerii jesiennych barw i powolnego budzenia się przyrody wczesną wiosną. Zabudowana przestrzeń im to umożliwia. Wnętrze może być strefą odpoczynku i relaksu przez większą część roku. W chłodniejsze dni, przy lekkich przymrozkach można je dodatkowo ogrzać piecykiem elektrycznym.

W ten sposób właściciele zyskali przepiękną, funkcjonalną i elegancką przestrzeń wypoczynkową, w której mogą delektować się kawą w październikowy poranek i spotkaniem z rodziną w niedzielny, majowy obiad.Inny styl konstrukcji  w projekcie Nowoczesne zadaszenie na tarasie z kostki. To pokazuje możliwości dopasowania.