Zadaszenie narożne

Zadaszenie na tarasie

To zadaszenie ze szkłem na drewnianym tarasie jest fantastyczną kompilacją klasyki i nowoczesności. Jest kwintesencją elegancji, która skrywa ogromną funkcjonalność. Zabudowa dała właścicielom przestronną przestrzeń, którą mogą wykorzystywać nie tylko w cieplejsze miesiące. To miejsce — prywatna oaza spokoju — może spełniać swoją funkcję przez większą część roku. Wszystko za sprawą rozwiązań, które zastosowaliśmy, projektując ten taras termo jesion z drewnianym zadaszeniem.

taras drewniany mazowieckie
termo jesion z zadaszeniem

Szkielet narożnej zabudowy powstał z belek w przepięknym, stonowanym kolorze orzecha. W zachodzącym słońcu konstrukcja przybiera pomarańczowy, intensywny odcień. Drewniane belki komponują się z podłogą wykonaną z nowoczesnych, wzmocnionych desek drewnianych. Termo jesion z zadaszeniem jest to doskonała opcja dla tych, którzy marzą o wytrzymałej konstrukcji tchnącej klasyczną elegancją i przytulnością. Termo jesion jest drewnem o doskonałych parametrach technicznych. Jest odporny na wilgoć. Charakteryzuje się też dużą tolerancją temperaturową, co jest elementem koniecznym w naszej szerokości geograficznej.

Zadaszenie na tarasie – Zabudowa ścian

Wszystkie boki i dach pokryte zostały panelami stałymi i ruchomymi wykonanymi z przezroczystego szkła hartowanego. Materiał jest trwały, odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ruchome elementy umieszczone są na prowadnicach. Zadaszenie ze szkłem na drewnianym tarasie można więc otworzyć, by we wnętrzu delektować się zielenią, śpiewem ptaków, delikatnym wiatrem oraz ciepłem wiosennego i letniego słońca.

nowoczesne zadaszenie na jesionie
zadaszenie ze szkłem na jesionie

Dach oraz pełna zabudowa ścian chronią przed deszczem, wiatrem oraz chłodem. Dzięki temu zwiększa się funkcjonalność, jaką ma ten taras drewniany z nowoczesnym zadaszeniem. Mazowieckie to region, który oferuje przepiękne widoki nie tylko latem. Właściciele chcieli mieć okazję podziwiania także feerii jesiennych barw i powolnego budzenia się przyrody wczesną wiosną. Zabudowana przestrzeń im to umożliwia. Wnętrze może być strefą odpoczynku i relaksu przez większą część roku. W chłodniejsze dni, przy lekkich przymrozkach można je dodatkowo ogrzać piecykiem elektrycznym.

W ten sposób właściciele zyskali przepiękną, funkcjonalną i elegancką przestrzeń wypoczynkową, w której mogą delektować się kawą w październikowy poranek i spotkaniem z rodziną w niedzielny, majowy obiad.

Inny styl konstrukcji  w projekcie Nowoczesne zadaszenie na tarasie z kostki. To pokazuje możliwości dopasowania.