Modne aranżacje tarasów - sprawdź! | Nowoczesna pergola
zadaszenie na taras

Modne aranżacje tarasów – sprawdź!

Zarówno nadmiar, jak i brak czasu sprawiają, że wiele z naszych planów i działań odkładamy na później. Aby pomóc Ci zoptymalizować zadania związane z organizowaniem, planowaniem lub dekorowaniem Twojego tarasu, przedstawiamy kilka sugestii, które mogą być dla Ciebie pomocne. Twój taras może być bardziej stylowy i elegancki! Sprawdź nasze pomysły i skontaktuj się z nami już teraz – kontakt – zadaszenia tarasowe, aby spełnić swoje marzenie. Pospiesz się i umów się z nami lub po prostu porozmawiaj o swoim pomyśle i zapytaj o wycenę.

Doniczki na tarasie – co zrobić, żeby rośliny wyglądały elegancko?

Jeśli zdecydujesz się na udekorowanie swojego ogrodu lub tarasu doniczkami, zadbaj o to, aby były one uporządkowane i piękne. Sztuczka, którą można łatwo skopiować, polega na podparciu ich na metalowej ramie, aby nadać elementom większą wartość. Białe kamienie gwarantują również większą nutę elegancji.

pergole tarasowe narożne

Stwórz specjalny kącik na stół jadalny pod zadaszonym tarasem

Nie ma potrzeby kupowania drogich mebli na taras. Proste, drewniane konstrukcje z równie prostymi krzesłami mogą sprawić, że każda przestrzeń na zewnątrz stanie się prawdziwą oazą. Wystarczy kilka dodatków, takich jak na przykład obrus i dodanie do zadaszenia tarasowego oświetlenia i zasłon.

Drewniany ogród – moda na naturalne dodatki

Połączenie naturalnych elementów to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza do dekoracji przestrzeni takich jak taras. Zamiast używać wazonów, ciekawym i z pewnością innym pomysłem jest postawienie na drewniane konstrukcje, aby zapewnić ciepłe i przyjemne otoczenie. Konstrukcje możesz umieścić na belkach zadaszenia tarasowego – zawiesić je lub przymocować do konstrukcji wspierającej. Inną alternatywą dla powyższego pomysłu jest pokrycie ściany drewnianą kratką i postawienie na wertykalny ogród.

Dekoracyjne poduszki dodadzą uroku

Poduszki i tkaniny zawsze dobrze wyglądają na zewnątrz, ale jeszcze bardziej, gdy są wybrane w naturalnych kolorach – dzięki czemu nie blakną, nie odbijają słońca i nie kontrastują zbyt mocno w cieniu.

hamak w zadaszeniu
Nowoczesne meble dopasowane do stylu zadaszenia

Czy uważasz, że inwestowanie w nowe meble będzie zbyt kosztowne? Sklepy z używanymi rzeczami i targi zawsze potrafią wprowadzić styl bez nadmiernego naruszania budżetu. Poszukaj takich mebli, które będą stylem pasowały do Twojego zadaszenia tarasu!

Rodzaj oświetlenia na tarasie ma znaczenie

Zamiast oświetlać cały taras i zbytnio zwiększać wydatki, zdecyduj się na rodzaj oświetlenia ogniskowego w ciekawych punktach. Możesz od dołu podświetlić stolik tarasowy, dodać lampiony czy powiesić lampki na zadaszeniu tarasu. Ciekawym pomysłem może być też podświetlenie markizy na tarasie!

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze realizacje – zadaszenia tarasowe. Pomożemy Ci stworzyć Twój wymarzony taras, w którym możesz spędzać czas o każdej porze dnia i nocy!