Zadaszenie tarasu

Zadaszenie CUBE

Minimalizm i elegancja – te dwa elementy najlepiej opisują to nowoczesne zadaszenie CUBE. Mimo swej prostoty zabudowa jest praktyczna. Zwiększa funkcjonalność przestrzeni, dając właścicielom idealne miejsce do relaksu niemal przez cały rok. Idealne proporcje zabudowy tworzą doskonałą symetrię z budynkiem domu jednorodzinnego. Zadaszenie w prostej formie.

zadaszenie tarasu złoty dąb
zadaszenie tarasu z drewna

Zadaszenie CUBE  – nowoczesny urok klasyki

Szkielet konstrukcji wykonany został na planie prostokąta. Drewniane belki mają kolor złotego dębu z wyraźnie zaznaczonymi sękami i słojami. Ten efekt udało nam się osiągnąć poprzez ręczne szczotkowanie każdego elementu.

Barwa drewna jest tradycyjna, dzięki czemu tworzy domową atmosferę w nowoczesnym ogrodzie. To szkielet jest głównym elementem designu tego zadaszenia tarasu. Przez to Złoty dąb wyróżnia się na tle otoczenia.

Belki są też podporą dla elementów szklanych, które wypełniają całą pozostałą przestrzeń tego nowoczesnego zadaszenia.

zadaszenie cube
dom drewniany z tarasem zadaszonym

Ściany – nowoczesność i lekkość

Aby zamknąć zadaszenie cube, wykorzystaliśmy przesuwne elementy z przezroczystego szkła hartowanego. Niemal niewidoczne dodają mu futurystycznego uroku. Szkło to zabezpieczenie przed wiatrem, deszczem i niesprzyjającymi warunkami. Oddziela również od hałasu a jednocześnie pozwala na pełne obcowanie z otaczającą nas przyrodą. Po założeniu karniszy możemy zainstalować w konstrukcji zasłony, dzięki którym uzyskamy intymność w zabudowie. 

Poszczególne części paneli szklanych umieszczone na prowadnicach.  Dzięki temu można je swobodnie przesuwać, otwierając lub zamykając całkowicie przestrzeń. Przez to wnętrze jest chronione nie tylko przed wiosennym deszczem, ale także przed jesiennymi i zimowymi chłodami.  Reasumując można z niego korzystać przez cały rok.

Taka sama zabudowa jest w konstrukcji Nowoczesna altana ze szkłem

A w przypadku zadaszenia narożnego w konstrukcji Tarasowa pergola ze szkłem

Dach wykonany został ze stałych elementów z tego samego, przezroczystego szkła. Dlatego stanowi ono doskonałą kropkę nad “i” w tym nowoczesnym zadaszeniu.

Zabudowa jest osłoną dla mebli ogrodowych. Chroni przed deszczem, gradem i śniegiem.

Dom drewniany z tarasem zadaszonym dał właścicielom dodatkową, wygodną przestrzeń do odpoczynku. Stworzył zewnętrzny salon z pełnymi wygodami, gdzie kanapa zachęca do relaksu przy kojących dźwiękach szumiącej niedaleko rzeki.