Nowoczesne zadaszenie w kształcie kostki

Zadaszenia tarasowe

Zadaszenie cube

Minimalizm i elegancja – te dwa elementy najlepiej opisują to nowoczesne zadaszenie. Mimo swej prostoty zabudowa jest praktyczna. Zwiększa funkcjonalność przestrzeni, dając właścicielom idealne miejsce do relaksu niemal przez cały rok.

Zadaszenie tarasu drewniane – nowoczesny urok klasyki

Szkielet konstrukcji wykonany został na planie prostokąta. Drewniane belki mają kolor złotego dębu z wyraźnie zaznaczonymi sękami i słojami. Ten efekt udało nam się osiągnąć poprzez ręczne szczotkowanie każdego elementu.

Barwa drewna jest tradycyjna, dzięki czemu tworzy domową atmosferę w nowoczesnym ogrodzie. To szkielet jest głównym elementem designu tego zadaszenia tarasu. Złoty dąb wyróżnia się na tle otoczenia.

Belki są też podporą dla elementów szklanych, które wypełniają całą pozostałą przestrzeń tego nowoczesnego zadaszenia.

Ściany – nowoczesność i lekkość

Aby zamknąć zadaszenie cube, wykorzystaliśmy przesuwne elementy z przezroczystego szkła hartowanego. Niemal niewidoczne dodają mu futurystycznego uroku.

Poszczególne części umieszczone zostały na prowadnicach. Można je swobodnie przesuwać, otwierając lub zamykając całkowicie przestrzeń. Dzięki temu wnętrze jest chronione nie tylko przed wiosennym deszczem, ale także przed jesiennymi i zimowymi chłodami. Można z niego korzystać niemal przez cały rok.

Dach wykonany został ze stałych elementów z tego samego, przezroczystego szkła. Stanowi ono doskonałą kropkę nad “i” w tym nowoczesnym zadaszeniu.

Zabudowa jest osłoną dla mebli ogrodowych. Chroni przed deszczem, gradem i śniegiem.

Dom drewniany z tarasem zadaszonym dał właścicielom dodatkową, wygodną przestrzeń do odpoczynku. Stworzył zewnętrzny salon z pełnymi wygodami, gdzie kanapa zachęca do relaksu przy kojących dźwiękach szumiącej niedaleko rzeki.