Zadaszenie jako wiata na narzedzia lub schowek.

Zadaszenia tarasowe

Zadaszenie wiata narzędziowa

Wśród realizowanych przez nas projektów przeważają tarasy. Zadaszenie tarasu jest bowiem ważnym elementem aranżacji domu i ogrodu, które zwiększa funkcjonalność, a tym samym wartość posesji.

Tymczasem ta realizacja pokazuje, że również budynki gospodarcze i wiaty drewniane mogą być eleganckie i nowoczesne.

To zadaszenie wiata narzędziowa przylega bezpośrednio do domu. Zlokalizowana jest przy bocznych drzwiach do garażu, co miało względy praktyczne. W ten sposób stała się przedłużeniem wnętrza, gdzie właściciel może przechowywać dodatkowe urządzenia i sprzęty, nie zabierając przestrzeni na samochód.

Konstrukcja zadaszenia wiaty narzędziowej nowoczesnej wykonana jest z drewna. Szkielet powstał z desek w jasnym, złotym kolorze dębu. Frontowa część została całkowicie zabudowana. Po bokach drewniane osłony zajmują ok. 40% ich długości. Tak powstałe zadaszenie wiata narzędziowa z pionowymi deskami chroni przestrzeń przed deszczem oraz wiatrem, zwiększając funkcjonalność schowka na narzędzia.

Od góry wykorzystaliśmy mleczne szkło hartowane jako zadaszenie. Wiata narzędziowa nowoczesna zyskała lekkiego i eleganckiego charakteru.

Taki dach wpływa też na praktyczną stronę zadaszenia wiaty narzędziowej. Schowek jest przestronny i rozjaśniony naturalnym światłem, co pozwala zmniejszyć zużycie prądu.

Tak oto powstała wygodna zabudowa, która poza swoją funkcjonalną stroną może pochwalić się także estetyką i elegancją wykonania.