Zadaszenie tarasu

Zadaszenie z materiałem

Zadaszenie na taras z materiałem dodaje przestrzeni elegancji. Wprowadza do niej nutkę naturalnego stylu boho i szczyptę romantyczności. Wystarczy kilka drobnych elementów, by nadać mu właściwego charakteru

Wszystkie te cechy można dostrzec w tym zadaszeniu tarasu z materiałem.

Szkielet konstrukcji wykonaliśmy z prostych belek w kolorze orzecha. Faktura z delikatnymi słojami i nieznacznie zaznaczonymi sękami nadaje zabudowie nowoczesnego, lekkiego charakteru.

zadaszenie tarasowe z materiałem
zadaszenie tarasu z materiałem

Istotnym elementem są przesuwne panele z żaluzjami umieszczone na jednej ze ścian. Niewątpliwie są elementem dekoracyjnym. Jednak ich funkcja jest bardziej praktyczna. Pozwalają odgrodzić przestrzeń od sąsiedniej działki i chronią przed wzrokiem postronnych osób. Takie rozwiązanie sprawia, że zadaszenie tarasowe z materiałem i żaluzjami jest prywatną oazą wyciszenia, relaksu i spokoju. Zapewnia poczucie prywatności i komfort zarówno podczas porannej kawy pitej jeszcze w szlafroku, jak i przy spotkaniu z przyjaciółmi na grillu w piątkowy wieczór.

Kolejne dwie ściany zostały otwarte. Dzięki temu właściciele mogą delektować się dobrodziejstwami natury.

zadaszenie z tkaniną
zadaszenie na taras z materiałem

Zadaszenie z materiałem – opis funkcjonalności.

Zadaszenie tarasu z materiałem pokryliśmy mlecznym szkłem hartowanym. To fenomenalne rozwiązanie jest lekkie i nowoczesne. Pasuje do faktury szkieletu. Absorbuje część promieni słonecznych i tworzy delikatny półcień, chroniąc przestrzeń przed intensywnym słońcem.

Taka też jest jedna z funkcji zawieszonej pod nim tkaniny. Białe płótno żeglarskie dodatkowo chroni przed nagrzaniem. Sprawia, że odpoczynek nawet w upalne południe jest tu prawdziwą przyjemnością.

Zadaszenie z materiałem jest eleganckie i romantyczne. Dopełnienie go wiszącymi, małymi lampkami led pozwala stworzyć nastrój idealny na wieczór we dwoje.

Materiał umieszczony został na haczykach. Jego demontaż na zimę jest bezproblemowy.

Zadaszenie na taras z materiałem pozwoliło stworzyć funkcjonalne i eleganckie przedłużenie salonu. Znalazło się tu miejsce na wygodne meble tarasowe i stolik kawowy, które zapewniają komfortowe warunki zarówno na wspólny poranek, jak i uroczystości rodzinne po południu.

Ten szkielet konstrukcyjny jest bardzo popularną formą nowoczesnego zadaszenia tarasu. W związku z tym, że jest prostą minimalistyczną bryłą, oraz jest wytrzymały konstrukcyjnie, pozwala na wykonanie szerokiego wachlarza systemów zabudowy. Projekt Taras przy domu zadaszony, pokazuje inne oblicze tej konstrukcji.